< návrat zpět

Sport

V naší obci je provozován pouze amatérský sport, a to fotbal, tenis, hokej, stolní tenis, volejbal, nohejbal a aerobik. Na místnímhřišti probíhají různé akce, např. sportovní den, oslavy narozenin nebo předpouťový fotbalový zápas svobodní x ženatí apod. Naši sportovci již mnoho let hrají hokejovou ligu vesnic ve Velké Bíteši a několik našich hráčů je členem hokejového týmu Sanborn, které hraje městskou ligu ve Velkém Meziříčí.
Sport SportKaždoroční akcí je i oslava Dne dětí a Rozloučení s prázdninami, při které děti sportují, soutěží nebo také malují křídami na chodník.
Sport Sport SportV červenci se vždy koná tradiční pouťový fotbal Svobodní x ženatí.
SportJiž tradičně pořádáme v Heřmanově dvakrát ročně turnaje v nohejbale.
Sport Sport SportLetos proběhne již pátý ročník vánočního turnaje ve stolním tenise v KD.
Sport Sport Sport
Většina těchto akcí probíhá v komplexu sportoviště u základní školy. Zde se nachází menší fotbalové, travnaté hřiště a také víceúčelové hřiště.
Sport Sport Sport Sport
V areálu sportoviště u základní školy se nachází kompletní zázemí pro sportovce. T.j. WC a posezení s výčepem.
Sport Sport Sport
Provoz tohoto zařízení zajišťují sami sportovci a výčep je k v průběhu roku (v závislosti na počasí) otevřený pro všechny návštěvníky.
Sport
V obci se nachází nově vybudované dětské hřiště s herními prvky, které dodala firma Bonita Tišnov.
Sport Sport Sport
Již několik roků pravidelně cvičí ženy nejen z Heřmanova aerobik. Cvičení probíhá aktuálně každou středu od 18:30 hodin v tělocvičně základní školy. V současnosti také probíhá v našem blízkém okolí cvičení zumby. Každé úterý od 19:30 hodin v nové tělocvičně Osová Bítýška a ve čtvrtek od 20:00 hodin v sokolovně ve Velké Bíteši.Pokud máte zájem o pronájem hřiště, níže Vám přinášíme důležité dokumenty k jeho provozu a pronájmu.

Pravidla pro provoz nebo zapůjčení víceúčelového hřiště
Provozní řád hřiště
Informace o pronájmu hřiště
Osazení hřiště